środa, 15 maja 2013

Prolog...♥

-oczami Justina-
Schodząc z sceny byłem wykończony. Na szczęście jak tylko znajdę się w domu będę mógł zadzwonić do mojego chłopaka który jest w Londynie. Kocham Hazz'ego. On jest całym moim życiem. Niestety przez moją pracę jaki i jego nie mamy dla siebie zbyt dużo czasu. Harry jest wokalistą w zespole One Direction. Jego chłopak jest bardzo przywiązany do śpiewania i chłopaków z zespołu. Zresztą ja też śpiewam i też ie umiem z tego zrezygnować. Jeszcze tylko spotkanie z fankami i do domu.

-oczami Hazzy-
Zaraz,jeszcze tylko pięć minut i go zobaczę. Ahhh. Jak ja się za nim stęskniłem. Usiadłem przed komputerem z kubkiem herbaty,włączając komunikator i kamerkę. Po chwili zadzwonił Justin.
-Hej kochanie-powiedział,przegryzając wargę. Był przy tym taki seksowny.
-Hej,co tam?-zapytałem
-Nie za dobrze,bo ciebie nie ma przy mnie-uśmiechną się do mnie.
-Kocham cię
-A ja ciebie.

-oczami narratora-
Justin i Harry do póżnej nocy rozmawiali. W pokoju obok Harr'ego, byli Niall i Louis w pokoju Ni, którzy się całowali i oglądali film. Dwa pokoje dalej od pokoju Ni,był pokój Zayn'a w którym mulat wraz z swoim chłopakiem Liam'em oglądali horror. Są to zwykli ludzie którzy spełnili swoje marzenia i mają drugie  połówki. Wprawdzie świat nie całkiem ich akceptuje, ale oni mają to gdzieś. Ważne że są razem. Zapraszam na historię zwykłych ludzi i ich losach..mam nadzieje że skorzystacie.
CZYTASZ=KOMENTUJESZ

Mam nadzieje że się spodoba Wam. Przepraszam za błędy ortograficzne. Błagam was o komentarze. I zapraszam na moje inne blogi.
Kocham Was..Wasza Domi 
KOMENTUJCIE

8 komentarzy:

 1. Fajne^^
  Mi tam błędy nie przeszkadzają, to normalne że człowiek się myli – w końcu jest tylko człowiekiem. Podoba mi się twoja twórczość i to jest dla mnie najważniejsze, błędami się nie przejmuj.
  Kiedy można się spodziewać 1 rozdziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje <3 to dla mnie wiele znaczy tak w za tydzień...

   Usuń
 2. [spam]
  Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 9 rozdział. Serdecznie zapraszam i liczymy na szczerą opinię. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 3. uuuu bardzo ciekawie się zapowiada czeka na dalsze notki

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Jak chcę więcej!

  OdpowiedzUsuń
 5. No to czekamy na akcję właściwą ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prolog jest bardzo interesujący i wgl... masz talent i pisz jak najwięcej!
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 7. omniomniom zajebiscie się zpowiada xD nadrabiam zaległości xD

  OdpowiedzUsuń